Title:  Developer

Location:

Zilina, SK, 010 01

About Descartes:

Descartes (TSX:DSG) (Nasdaq:DSGX) is the global leader in providing on-demand, software-as-a-service solutions focused on improving the productivity, performance and security of logistics-intensive businesses. Descartes has over 147,000 parties using its cloud based services. Customers use our modular, software-as-a-service solutions to route, schedule, track and measure delivery resources; plan, allocate and execute shipments; rate, audit and pay transportation invoices; file customs and security documents for imports and exports; and complete numerous other logistics processes by participating in the world's largest, collaborative multimodal logistics community. Our headquarters are in Waterloo, Ontario, Canada and we have offices and partners around the world. Learn more at www.descartes.com.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš spoznať, aké je to pracovať v silnej medzinárodnej spoločnosti, v medzinárodnom tíme, v najmodernejších priestoroch v Žiline? Ak budeš chcieť, s Descartes sa určite pozrieš aj do sveta.

Hľadáme programátora, ktorý bude pracovať na medzinárodnom projekte a bude vyvíjať backend a frontend riešenia s použitím Microsoft technológií pre logistické spoločnosti.

Komunikácia s našimi kolegami zo zahraničia prebieha v angličtine a na vývoj software používame Microsoft riešenia (.net/C#, Visual Studio, Azure DevOps Services).

Momentálna situácia si samozrejme vyžaduje prispôsobenie sa podmienkam, preto zatiaľ necestujeme, komunikujeme online a umožňujeme prácu z domu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.400 EUR brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, úrovne jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu

Zamestnanecké výhody, benefity

Príjemné neformálne pracovné prostredie (Poštová 1 Vlčince, Žilina)

Bezproblémové parkovanie pri budove

Účasť na technických konferenciách (online podľa výberu)

Skúsenostiam zodpovedajúce a konkurenčné platové ohodnotenie

Príspevok na šport a kultúru

Zdravotné voľno (sickdays)

Flexibilná pracovná doba a 7,5 hodinový pracovný čas

Bonusy pri pracovných a osobných výročiach

Mladý, profesionálny a priateľský pracovný tím.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- základná znalosť .net/C#, MSSQL DB

- angličtina na komunikatívnej úrovni

- schopnosť pracovať v tíme

- ostatné ťa naučíme

Job Segment: Developer, R&D, Social Media, .NET, Technology, Research, Marketing